Zavřít reklamu

Stahujte. EA rozdává třetí DLC k Battlefieldu 1 zcela zdarma

Je libo ušetřit několik stokorun a zároveň se parádně pobavit?

28. 6. 2018     Zdroj

Pokud vás i po téměř dvou letech od vydání stále baví plazení se v zablácených zákopech bojišť první světové války ve hře Battlefield 1, zbystřete. Poté, co EA před nějakým časem uvolnilo první DLC k Battlefieldu zcela zdarma a při představení Battlefieldu 5 udělalo tu samou věc i u druhého DLC, jsme se nyní dočkali bezplatného zpřístupnění třetího DLC s názvem Turning Tides. Pokud si tedy chcete svou stávající hru rozšířit a zároveň ušetřit zhruba 400 korun, určitě neváhejte a na konzole či PC stahujte. DLC je totiž dostupné jak na Originu, tak na Microsoft a PlayStation Storu.

V rozšíření Turning Tides si plnými doušky užijete především námořní střety. Octnete se například na palubě Královské námořní pěchoty, ze které budete likvidovat nepřátele. Milovníky multiplayeru pak potěší čtveřice nových map, nové operace a elitní třída Infiltrator. V rukou si pak budeme moci potěžkat hned šestici nových zbraní, mezi kterými nebude chybět ani legendární M1917 MG.

Takto bude vypadat Battlefield 5:

Jelikož už EA zdarma zpřístupnilo tři ze čtyř DLC, dá se očekávat, že i čtvrtého se v brzké době dočkáme. Mohlo by se tak stát pár týdnů před vypuštěním nového Battlefieldu 5, od kterého si podle všeho EA slibuje skutečně velké věci. Ostatně, i kvůli tomu je vcelku nepravděpodobné, že by DLC vyšlo současně s jeho vydáním či dokonce po něm. Je totiž vcelku jasné, že až tato hra k hráčům dorazí, EA se zaměří právě na ní a bojiště první světové války posune spíše na druhou kolej.