Zavřít reklamu

EA odhalilo skvělou novinku pro multiplayer chystaného Battlefieldu 5

Multiplayer Battlefieldu 5 se dočká velmi zajímavé novinky, která bude reagovat na nynější šílenství v herním světě.

9. 6. 2018    

Battlefield V

První hra, o které se dnes EA na E3 rozpovídalo, byl Battlefield. Pokud byste však čekali vyčerpávající prezentaci, nejspíš budete zklamaní. Zas tolik toho totiž stvořitelé Battlefieldu nepověděli.

První příběh ze singleplayeru se dozvíme na zítřejší MS prezentaci, dnešek byl především o multiplayeru a možnostech, které nabídne. Ani o těch nám však EA neprozradilo zrovna mnoho.

Největší peckou je bezesporu to,že do Battlefieldu 5 přibude mód Battle Royale. Ačkoliv se bude jednat o “další z řady” Battle Royale” her, tedy v tomto případě spíše módu, Battlefield 5 by měl přinést do tohoto žánru spoustu novinek, jelikož nabízí opravdu nepřeberné možnosti techniky a podobných věcí. S klasikami jako PUBG či Fortnite by se tak neměl Battle Royale režim Battlefiledu prakticky rovnat, jelikož by jej měl po stránce grafiky a různých možností velmi převýšit. Minimálně podle několikavteřinové ukázky to tak vypadá. 

Těšit se můžeme i na artilerii, která půjde konečně zapojit za motorová vozidla a převážet zničenými bitevními poli na nová místa, ze kterých budete schopni své protivníky nemilosrdně drtit. Destruktivní prostředí by pak mělo být opět o něco více propracované, což všechny ničitele okolí jistě velmi potěší.