Zavřít reklamu

Stahujte. DICE rozdává další DLC k Battlefieldu 1 a 4 zcela zdarma

Je libo další DLC do Battlefieldu zcela zdarma?

1. 8. 2018    

Čas letí jako voda. Věřili byste například tomu, že Battlefield 1 oslaví již brzy druhý rok od svého vydání? Ačkoliv se to zná takřka neuvěřitelné, je tomu tak. Možná i proto se DICE rozhodlo, že již není čas dále vyčkávat a před nějakou dobou nám představilo svůj nový počin – Battlefield 5. Ten se však nebude odehrávat na bojištích první světové války, ale přesune se zhruba o třicet let dopředu – tedy na bojiště druhé světové války. Ještě předtím, než však Battlefield 5 vyjde, nás DICE chce potěšit náloží DLC do “starého” dílu, která rozdává zdarma.

Že DICE rozdává přídavný obsah k Battlefieldu 1 zdarma jste si již nejspíš všimli před nějakým časem. Jedno z DLC například zpřístupnilo po slavnostním představení Battlefieldu 5 a hráčům, kteří nechtějí do hry již investovat, tak umožnilo zahrát si nové mapy a módy zcela zdarma. V tomto trendu pak vývojáři pokračují i nadále. Ve Storu své konzole či PC máte totiž nyní možnost stáhnout si přídavek Apocalypse, který je po celý tento týden zcela zdarma a to samozřejmě na všech platformách. A že je skutečně o co stát. Tento přídavek je totiž vcelku čerstvý a přináší hned tři nové mapy a nový mód. 

Takto bude vypadat nový Battlefield 5:

Pokud vás pak bojiště první světové války příliš neoslovily a raději bojujete s moderními zbraněmi, mohlo by vás zaujmout i to, že DLC zdarma rozdává DICE i k Battlefieldu 4. Do něj si totiž můžete nyní stáhnout dodatky Naval Strike a China Rising. Jak už jsme však psal výše, určitě se stahováním dlouho neotálejte.