Zavřít reklamu

Stahujte. Bláznivá hardcore hra Super Meat Boy je nyní zdarma

Máte rádi hardcore hry? Jednu skvělou můžete nyní získat zdarma.

3. 1. 2019    

Patříte mezi tu sortu hráčů, která si ke konzoli či PC sedá nikoliv kvůli tomu, aby se odreagovala, ale kvůli tomu, aby překonala i ty nejnáročnější výzvy? Pak pro vás máme skvělou zprávu. Hra Super Meat Boy, která tvrdě prověří veškeré vaše schopnosti a dá zabrat i těm největším hardcore hráčům, je nyní zdarma ke stažení. 

Hra vypadá na první pohled skutečně hezky a její prostředí si možná zamilujete – tedy jen do doby, než svou flákotu masa, za kterou hrajete, začnete provádět “dráhou” do cíle. To sice zprvu zas tak obtížné není, úrovně se však výrazně ztěžují a vaše nervy skutečně prověří. Potýkat se nebudete jen s krkolomnými “dráhami”, ale i se spoustou pastí, kvůli kterým si u mnoha levelů užijete spousty opakování, která se vám budou zdát až nekonečná. 

Pokud jste tedy masochisti a rádi byste se pořádně vytrestali, určitě Super Meat Boy vyzkoušejte. Dočasně hru můžete stáhnout v novém herním obchodě studia Epic Games, které stojí za fenoménem posledních měsíců – hrou Fortnite. Tím se chce snažit konkurovat Steamu a podobným legendám, čehož nelze docílit jinak než lákavými tituly zdarma.