Zavřít reklamu

SSX zná své datum vydání + SURVIVE IT trailer

O SSX mě strašně baví psát. Na hru se těším stejně, jako malý capart na kolotoče a proto není divu, že vás budu informovat každou vydanou zprávou o této (doufám) pařbě. Ta následující je navíc o to radostnější, protože konečně víme, kdy se projedeme po zasněžených úpatích hor a to je přesně 14. února 2012. […]

21. 10. 2011    

O SSX mě strašně baví psát. Na hru se těším stejně, jako malý capart na kolotoče a proto není divu, že vás budu informovat každou vydanou zprávou o této (doufám) pařbě. Ta následující je navíc o to radostnější, protože konečně víme, kdy se projedeme po zasněžených úpatích hor a to je přesně 14. února 2012. Hra se tak trochu opozdí, protože jsem doufal v alespoň v leden, ale pokud půjde o zdržení v důsledku finálního ladění, rád to tvůrcům odpustím (to samozřejmě nebude platit v recenzi).

Takže nevím jak vy, ale já jdu vytáhnout kalendář na rok 2012 a zakroužkuju si 14.2. (ano to je Valentýn, snad přítelkyně odpustí) pro první must-have hru nového roku a pokud jste náhodou nestihli moje preview, tak to je pro vás připraveno zde a nový trailer na jeden z herních režimů TRICK IT.