Zavřít reklamu

Společnost Noblechairs představuje novou sérii herních židlí

Herní židle, které uspokojí každého hráče.

2. 7. 2018     Zdroj

HERO

Noblechairs, společnost vyznačující se výrobou herních židlí, založená v Německu, představila novou sérii s názvem HERO. Tato série se bude pyšnit dokonalým ergonomickým provedením. Kvalita materiálu a estetika značky je již známa, a to můžeme náramně vidět právě u těchto nových modelů. Hlavní myšlenkou při vývoji bylo přinést dokonalý komfort pro e-sport hráče, tudíž dlouhé sezení za počítačem bude o úroveň pohodlnější.

Herní židle s prémiovou kvalitou

Po pečlivém zvážení byly přidány některé zajímavé funkce, které byly podloženy zpětnou vazbou zákazníků. Modely jsou vybaveny integrovanou bederní podporou. Tuto funkci můžeme nalézt například u automobilů vyšší třídy. Umožňuje rychlé nastavení bederní opěrky za pomocí knoflíků a dokonalé pohodlí.

Opěrka od hlavy je vybavena paměťovou pěnou s cílem poskytnout úlevu a prevenci od případné bolesti. Dále židle nabídne nové područky, širší základnu a vyšší opěradlo. Při spojení těchto vlastností dostaneme dokonalý požitek.

Prodej započne v 8 barevných provedeních, z nichž dva se budou pyšnit pravou kůží.

Cena a dostupnost

Základní cena je nastavena na  £349.99, avšak pokud máte zájem o model s pravou kůží, budete si muset připlatit. Konkrétně na částku kolem £579.95.