Zavřít reklamu

Spider-Man ve spodním prádle baví celý internet

Spider-Man se díky speciálnímu skinu stal velmi populárním na sociálních sítích.

23. 10. 2018     Zdroj

Spider

Ačkoliv první spekulace hovořili jinak, tak se nakonec ukázalo, že režim New Game Plus je pro hru Spider-Man připraven. Od pátku tak byl ke stažení a dnešním dnem jej dokonce doprovodí také nové DLC pro tento titul.

Spider-Man baví internet bláznivými fotkami

Hráčům nový režim dává možnost vyšší obtížnosti a také projít si hru se vším získaným vybavením. Nicméně autoři určitě nepočítali s tím, že hráči začnou v režimu nové hry plus vymýšlet kdejaké blbosti. Kupříkladu různé bláznivé fotky. Za ty může konkrétně jeden oblek, který je ve hře nabízen za splnění výzev.

On to není až tolik oblek, jako spíše skin, kdy je Spider-Man pouze ve spodním prádle a s maskou na hlavě. Díky tomu, že tento oblek lze využít po celou dobu hraní, tak vzniká řada komických až bizarních. Pokud jste si mysleli, že ve hře už není, co dalšího provádět, tak mrkněte na přiložené fotografie, které vás vyvedou z omylu.

Nezapomeňte, že hra dnes dostala také první DLC s názvem The Heist. Pro majitele Season Passu je již připraveno ke stažení, co se samostatného zakoupení, tak je třeba si z prasátka vybrat 219 Kč. DLC se zaměřuje na postavu Black Cat. Uvidíme, jaké plány mají tvůrci s těmito dodatečnými postavami do budoucna.