Zavřít reklamu

Spider-Man si na mód New Game Plus ještě počká

Akční hra Spider-Man se režimu New Game Plus jen tak nedočká.

18. 10. 2018     Zdroj

Spider

Ti, kteří mají u hry Spider-Man zakoupený Season Pass se již brzy mohou těšit na nové DLC v němž si hlavní roli střihne Black Cat a půjde o první ze tří nových přídavků. Zatím ale hráči s nadějí vyhlížejí zejména režim New Game Plus, který by jim přidal hodiny zábavy s již získaným vybavením.

Black Cat vystrčí své drápky

Tvůrci opět oznamují, že si na tento režim počkáme. Je to prý dáno tím, že studio se zaměřovalo primárně na nové přídavky a New Game Plus nebyl takovou prioritou. Nicméně slibují, že se pokusí co nejdříve tuto novinku do hry přidat. Kromě toho by s ní dorazila i zcela nová obtížnost.

Možná je zatím ale fakt, že tvůrci chtějí, aby hra zůstala v kurzu co nejdéle. Záměrně by tak mohli oddalovat vydání tohoto režimu. Ostatně God of War se režimu New Game Plus dočkalo až o několik měsíců později.

Zatím však víme, že bez komplikací k nám 23. října doputuje rozšíření The Heist, které jak již bylo zmíněno se zaměří na Black Cat. Tvůrci slibují, že styl hraní bude trochu odlišný od toho, co známe z hlavní hry. Měsíc na to dorazí DLC s názvem Turf Wars a v prosinci pak Silver Lining. Každé DLC bude stát 10 dolarů.