Zavřít reklamu

Spider-Man: Edge of Time – info a teaser trailer

Už pár dnů víme, že na konci tohoto roku se dočkáme volného pokračování serie her o slavné komiksové postavě Spider-Mana, který ponese název Spider-Man: Edge of Time. Tentokrát s Petrem Parkerem budeme čelit nástrahám budoucnosti, tedy konkrétně z roku 2099. Bojovat budeme proti jednomu bláznivému vědci, ale jelikož v roce 2099 žije také Spider-Man, bude […]

5. 4. 2011    

Už pár dnů víme, že na konci tohoto roku se dočkáme volného pokračování serie her o slavné komiksové postavě Spider-Mana, který ponese název Spider-Man: Edge of Time.

Tentokrát s Petrem Parkerem budeme čelit nástrahám budoucnosti, tedy konkrétně z roku 2099. Bojovat budeme proti jednomu bláznivému vědci, ale jelikož v roce 2099 žije také Spider-Man, bude se muset vydat za potrefeným vědcem, aby vám pomohl vše napravit, a aby lidstvo nepotkalo nepříznivou budoucnost, ve které sám žije. Současnost a rok 2099 budou dobře provázány, protože to co zničíte v současnosti bude zníčené v budoucnosti. Nutno ještě dodat, že nový díl bude dabovaný herci z posledního dílu, tedy Shattered Dimensions. Bohužel se dalšího Pavoučího muže opět nedočkají majitelé PC, protože hra vyjde pouze na Xbox 360, PS3 a Wii.