Zavřít reklamu

Sony WH-1000XM3 Hi-Res: Když si chcete užít zvuk naplno

Komerční sdělení

25. 8. 2019    

Hledáte perfektní bezdrátová sluchátka, která vám umožní užít si každičký zvuk naplno? Pak byste měli vědět o sluchátkách Sony WH-1000XM3 Hi-Res. Že jste o nich ještě nikdy neslyšeli? Nevadí. V následujících řádcích vás s nimi seznámíme.

Model WH-1000XM3 se chlubí velmi kvalitním potlačením okolního hluku, díky kterému vás nebudou rušit zvuky z okolí. Potěší ale i technologie Smart Listening, která zajistí prvotřídní zvuk za jakékoliv situace. Ta se opírá o vysoce kvalitní HD procesor QN1 a výkonné měniče s membránou z polymerů z tekutých krystalů, které zajišťují skvělé basy či zvuky s frekvencí až do 40 kHz. Smart Listening pak zjednodušeně funguje tak, že rozpozná vaší činnost a podle té následně upraví přehrávaný zvuk, který je díky tomu za každé situace naprosto perfektní. A pokud potřebujete náhle s někým promluvit, stačí jen jednu mušli překrýt rukou a zvuk se utiší. Tak jednoduché to je. 

Veškerá nastavení zvuku či potlačení okolního hluku se provádí skrze aplikaci Sony I Headphones Connect, která je zdarma stažitelná v App Storu či Google Play. Ta se dá označit za jakousi bránu k vašim sluchátkům, jejíž otevření – tedy ovládání – je skutečně velmi jednoduché a intuitivní. Naučí se s nimi tedy naprosto každý. Za zmínku pak dále stojí i třicetihodinová výdrž baterie či schopnost sluchátek nabít se za 10 minut na pětihodinovou výdrž (v případě, že jsou zcela vybitá).  

Pokud tedy hledáte skvělá sluchátka, Sony WH-1000XM3 Hi-Res jsou určitě skvělou volbou. Jejích cena je sice 8990 korun, díky slevovému kódu vytukej258 u Mobil Pohotovosti je však můžete získat za parádních 7490 korun.