Zavřít reklamu

Sony potvrdila, že Days Gone bude hodně odlišné od The Last of Us II

Bude značný rozdíl mezi Days Gone a The Last of Us II?

10. 12. 2017    

Zatímco Bend Studio a Naughty Dog pracují na hrách zaměřených na příběhy, které zahrnují zombie, společnost Sony hráče ujistila, že Days Gone a The Last of Us II jsou dostatečně odlišné, aby vyhovovaly různým potřebám hráčů. Greg Miller z PlayStation Experience 2017 uvedl, že prezident studia Sony Interactive Entertainment Worldwide, Shuhei Yoshida, řekl, že obě vývojová studia spolu konverzují, aby zajistily, že obě hry jsou navzájem jedinečné.

„Vzhledem k tomu, že The Last of Us už existuje a Days Gone přichází později, probíhá rozhovor mezi týmem Bend a Naughty Dog, aby se ujistili, že směr těchto týmů se bude značně lišit,“ řekl Yoshida. Yoshida učinil toto prohlášení poté, co řekl, že Days Gone klade důraz na akci, ale také se hodně zaměřuje na vyprávění příběhu.

Yoshida potvrdil, že Days Gone někdy v roce 2018 zahájí prodej výhradně na PS4. Podle Yoshidy je plná hra, hratelná interně a tým se v současné době zaměřuje na vylepšení a řešení drobných problémů. Pokud jde o The Last of Us II, Yoshida řekl, že Naughty Dog si většinu nechává pro sebe a hlídá případný únik informací, protože ví, jaký je o to zájem.