Zavřít reklamu

Sony oznámilo Playstation Flow

Sony oznamuje nové zařízení s názvem PS Flow.

1. 4. 2015    

Společnost Sony Computer Entertainment Europe dnes oznámila vývoj svého zařízení PlayStation®Flow, průlomové novinky v nositelné elektronice, která systém PlayStation®4 posune na další a hlubší úroveň herního zážitku díky spojení s plně podvodní senzorickou technologií. PS Flow, vyvinutý týmem PlayStation Wearable Entertainment Technology (PWET), kombinuje hraní na systému PS4 s plaváním ve skutečném světě a umožňuje tak hráčům doslova se ponořit do akce. Tato exkluzivní novinka přináší mnohem realističtější zážitek z vodních scén v titulech na PS4.

PS Flow je vybaven speciálními brýlemi s LCD displejem, které spolu s nositelnými sensory na rukách a nohách přináší výjimečné chvíle pod vodou. Vodotěsná sluchátka zabudovaná v brýlích zajišťují vysoce kvalitní zvukovou kulisu během ponoru. PS Flow umožňuje hráčům během vodní scény hru zastavit, vydat se třeba do bazénu, a poté plynule pokračovat v plavání ve skutečném světě.

PS Flow bude k dispozici hráčům i společně se sušícím systémem pro jejich maximální komfort a spokojenost. PlayStation®Flow Body Dryer™ je skutečnou revolucí v technologii sušení, protože hráče usuší rychleji a snadněji než fén nebo ručník.

PS Flow sleduje hráčovy aktivity v situaci, kdy je nad hladinou, stejně jako když je ponořen. Funkce Remote Play pak slouží pro přenos pohybů těla mezi bazénem a systémem PS4, který je umístěn doma:

  • Brýle s LCD displejem stahují pomocí funkce Bluetooth herní data ze systému PS4. Ve chvíli, kdy si hráč u bazénu nasadí a aktivuje brýle, zobrazí se mu herní prostředí.
  • Snímače zařízení PlayStation Flow jsou komfortně připevněné na hráčových bicepsech a stehnech. Odesílají údaje o tělesném v pohybu v reálném čase zpět do systému PS4.
  • “Sušák” je skvělým doplňkem zařízení PlayStation Flow. Ke zrychlení vzduchu kolem těla používá ionizační technologii a díky tomu usuší hráče v co nejkratším možném čase.

Ariel Inganarre, vedoucí týmu PWET k tomu dodává: „V naší divizi nositelné elektroniky pracujeme na způsobech, jak přenést herní zážitek systému PS4 do všech oblastí života hráčů. V návaznosti na nedávné úspěchy s funkcemi a technologiemi jako jsou Remote Play, Share Play, nemluvě o projektu Morpheus, věříme, že hráčům díky této novince přineseme ještě větší a hlubší zážitek z hraní.“

Ponořte se sami do zcela nového herního světa s PlayStation®Flow, dokonalým doplňkem systému PS4.