Zavřít reklamu

Sony chce na VGA oznámit data vydání pro své exkluzivity

Sony na The Video Game Awards oznámí data vydání svých exkluzivit.

20. 11. 2018     Zdroj

The Video Game Awards roste každým rokem, a i letos nechybí spousta překvapení na která se můžeme během slavnostního večera těšit. Tentokrát půjde již o 5. ročník, a tak to zřejmě bude pojato opravdu velkolepě. Sony navíc letos nehodlá pořádat PlayStation Experience. Vypadá to ale, že bychom se mohli dočkat i tak nových oznámení.

PlayStation oznámí data vydání pro své exkluzivity

Dle všeho by se měly objevit nové trailery pro exkluzivity Playstationu na další rok. Konkrétně se dá očekávat datum pro titul Dreams od Media Molecule, Ghost of Tsushima od Sucker Punch a překvapivě i pro Death Stranding od Kojima Productions.

Akci bude opět moderovat Geoff Keighley, který má rovněž k Sony a některým jejím vývojářům velice blízko, dá se tedy očekávat, že tato informace je pravdivou. Celá akce proběhne 6. prosince, a kromě datumů k jednotlivým hrám bychom se měli dočkat také nových gameplay záběrů. To potvrzuje také zvěsti o tom, že Death Stranding vyjde příští rok.

Jediný titul, ohledně kterého prý nepadlo slovo, tak je The Last of Us: Part II. Dle předpokladů půjde o poslední exkluzivitu od Sony pro PlayStation 4 a s největší pravděpodobností pak vyjde v rámci remasteru i pro PlayStation 5. Už teď se těšíme na to, co vše nám akce nabídne.