Zavřít reklamu

Služba Playstation Now nyní dovoluje streamovat i stahovat hry do PS4

Získáme možnost streamování starších her do konzolí PS4.

21. 9. 2018     Zdroj

Playstation Now

Díky dnešnímu oznámení jsou téměř všichni fanoušci více než nadšení, a to proto, že budeme schopni streamovat a stahovat hry pomocí služby Playstation Now do našich konzolí PS4. Tudíž budou hry dostupné lokálně i v režimu offline, to vše díky jednomu předplatnému. Téměř všechny hry, které jsou zatím ve službě dostupné, včetně Bloodborne, God of War 3 Remastered, NBA 2k16 a Until Dawn, budou dostupné ke stažení. To není vše, k tomu všemu se přidají hry z konzole PS2 předělené na PS4. Tato novinka bude dostupná každému v nadcházejících dnech.

Stažené hry z PS Now podporují všechna DLC, mikro-transakce a ostatní doplňky, které mají předplatitelé používající PS4 Pro. Důležitou připomínkou je, že pro hraní multiplayeru skrz službu PS Now není potřeba členství PS Plus.

Pokud začnete hrát hru skrz režim streamování, Váš herní postup se bude ukládat na cloud, pro převedení dat stačí následovat tento jednoduchý návod, kde naleznete postup krok po kroku.

Cena

Existuje více způsobů, jak platit dané předplatné. Buď si můžeme zakoupit předplatné na měsíc za $9,99 (±217 Kč), na tři měsíce za $29,99 (±652 Kč) nebo na celý rok za $99,99 (±2 175 Kč).