Zavřít reklamu

Sluchátka Jabra teď pořídíte za vůbec nejnižší cenu na trhu

Jabra se momentálně řadí mezi nejpopulárnější výrobce bezdrátových sluchátek. Nicméně není divu. Sluchátka Jabra totiž nabízí kvalitní zvukovou reprodukci, skvělé zpracování, pokročilé funkce a navzdory tomu nejsou nijak drahá. Nyní jsou navíc ještě levnější – Mobil Pohotovost nabízí dvojici nejoblíbenějších sluchátek Jabra za zdaleka nejnižší cenu na trhu. Jabra Elite 65t Sluchátka Jabra Elite 65t […]

13. 6. 2020    

Jabra se momentálně řadí mezi nejpopulárnější výrobce bezdrátových sluchátek. Nicméně není divu. Sluchátka Jabra totiž nabízí kvalitní zvukovou reprodukci, skvělé zpracování, pokročilé funkce a navzdory tomu nejsou nijak drahá. Nyní jsou navíc ještě levnější – Mobil Pohotovost nabízí dvojici nejoblíbenějších sluchátek Jabra za zdaleka nejnižší cenu na trhu.

Jabra Elite 65t

Sluchátka Jabra Elite 65t se kolikrát zařadila hned po AirPods mezi nejprodávanější. Jedná se o zcela bezdrátová sluchátka s vyměnitelnými gelovými špunty, která nabízí kvalitní zvukovou reprodukci díky reproduktorům o velikosti 6 mm se schopností izolovat či propouštět okolní zvuky. Nechybí jim ani čtveřice mikrofonů s redukcí šumu větru pro kvalitní hovory, voděodolnost, gelové nástavce pro maximální pohodlí či gesta pro snadné ovládání. Sluhchátka vydrží na jedno nabití přehrávat hudbu 5 hodin a dobíjení probíhá skrze pouzdro, které zajistí výdrž dohromady 15 hodin.

Jabra Elite 65t teď na Mobil Pohotovosti dočasně koupíte jen za 1 999 Kč (běžně 4 790 korun), což je vůbec nejnižší cena v Česku.

Jabra Elite Active 65t

Vyrazně levnější je také model Elite Active 65t, který je vhodný především pro aktivní sportovce. Sluchátka totiž disponují lepší voděodolností (certifikace IP56) a 2letou zárukou proti poškození v důsledku působení potu a prachu. V ostatních parametrech jsou shodná se s modelem Elite 65t.

Jabra Elite Active 65t teď na Mobil Pohotovosti dočasně koupíte jen za 2 499 Kč (běžně 4 890 korun), což je vůbec nejnižší cena v Česku.