Zavřít reklamu

Slibný listopad pro PS4

Listopad nám už klepe na vrátka a to mimo jiné i zajímavé tituly pro PS4.

28. 10. 2017    

Pro pařany je podzim obvykle jedním z nejpříjemnějších období celého roku. Vychází spousta AAAčkových titulů, a tak se řeší dilemata, co dříve, co později, co oželet a naopak na co si připravit zásoby, aby člověk v zápalu boje nestrádal. A tak nám přichází listopad a vězte, že pro majitele PS4 půjde o velmi výživný měsíc. Na co si tedy připravme šrajtofle?

Call of Duty: WWII (3. listopad)

Série Call of Duty se vrací ke kořenům a většina z nás je napjatá, jak se jí tento návrat povede. Fakt je, že, i když v posledních letech s výkyvy, umí hratelnost solidně a s feelingem hollywoodských blockbusterů uchopit. A multiplayer jako vždy slibuje dlouhodobého společníka. O sérii Call of Duty si můžete přečíst v našem článku.

 

Need for Speed: Payback (10. listopad)

Poslední díly této slavné série ne ve všem naplnily očekávání, nové herní Rychle a Zběsile však vypadá opravdu dobře. A i otevřený svět slibuje nemálo zážitků. Chcete-li vědět, které káry proženete tratěmi, mrkněte se sem.

 

L.A. Noire (14. listopadu)

Modelace obličeje už jistě nebude to, čím tato verze bude oplývat, nicméně to nebyla jediná zbraň původního L.A. Noire. V každém případě je otázkou, nakolik uspěl tento titul v souboji s časem. Jeho trailer si můžete prohlédnout zde.

 

Star Wars: Battlefront 2 (17. listopad)

Těch pár z Vás, kteří už někde od někoho slyšeli o sérii Star Wars… ne, tak takhle by to nešlo. Prostě a jednoduše, druhý díl SW: Battlefront je za dveřmi a vypadá velmi slibně. Svede vylepšit věci, které zůstaly v předchozím dílu na půli cesty? Dost toho jistě napoví i tento příběhový trailer.

 

The Elder Scrolls V: Skyrim VR (17. listopad)

V případě, že jste ještě neměli tu čest (kde žijete?) nebo jste se nenabažili pobytu v nehostinných, ale krásných, pláních Skyrimu, pro Vás vychází Skyrim na PS4. Tentokrát i s magickými písmenky VR. Nakolik umocní už tak skvělé zážitky?

 

The Sims 4 (17. listopad)

Možná, že spousta lidí si řekne. že těch Simíků už bylo až až. Jenže další velká spousta je na PS4 uvítá. A to dost možná i část těch, která si řekne, že těch Simíků bylo už dost. A přesně o to jde. Tato série s nás jen tak neopustí.