Zavřít reklamu

Slevy na Google Play: Don’t Starve a Castlevanii teď seženete za pár drobných

Dvě pecky za dvě pětky.

25. 11. 2020    

Velké slevy hlásí ode dneška na Google Play dvě skvělé hry – Don’t Starve: Pocket Edition a Castlevania: Symphony of Night. Pár drobných vám u každé z nich přinese hodiny léta prověřené zábavy. Obě hry nabídnou hrůzu nahánějící atmosféru, i když každá ve zcela odlišném podání.

Don’t Starve: Pocket Edition je mobilním portem nezávislé hry, která původně vyšla v roce 2013. Ve hře se ujmete role Wilsona, který se ocitá ztracen v divočině, kde se během dne snaží využít své prostředí ke stavbě přístřeší a shromažďování zdrojů. Pod rouškou tmy se ale začnou kolem nebohého Wilsona objevovat nepřátelské příšery. Don’t Starve je hra o přežití i o smrti, kdy každý neúspěšný pokus vybaví hráče novým kouskem vědomostí, aby byl jeho další pokus zase o něco úspěšnější. Hru můžete koupit za 27,99 korun na Google Play.

Castlevania: Symphony of Night

Castlevania: Symphony of Night taky není úplnou novinkou. Jde o mobilní port legendární akční hry z osmdesátých let, která společně s nintenďáckým Metroidem zrodila žánr metroidvanií. Havní náplní hry je poskakování po plošinách a zabíjení monster s příměsí lehkých RPG prvků. Hru můžete koupit na Google Play za 19,50 korun.