Zavřít reklamu

Skyrim na steroidech: Video ukazuje, jak vypadá hra s více než 300 módy

Skyrim s více než 300 módy vůbec nepřipomíná původní hru z roku 2011.

10. 6. 2020     Zdroj

skyrim

Módy jsou již stejně jako bugy nedílnou součástí her ze série The Elder Scrolls. U posledního dílu s názvem Skyrim už však módy přešly na úplně jinou úroveň. Velice dobře to ukazuje nové video uživatele s přezdívkou 955StarPooper, který do hry přidal 400 módů. Výsledkem je něco, co ani zdaleka nepřipomíná hru od Bethesdy z roku 2011.

K módování byla použita PC verze Skyrim Special Edition. Využíval se program Mod Organiser 2 a také Skyrim Script Extender, což je nástroj, se kterým můžou módy používat nové skripty a funkce. Poslední změna proběhla díky nástroji ENB, který odstraňuje filtry a předělává hru takovým způsobem, aby mohla používat pokročilé grafické módy.

Těch nakonec autor v době pořízení videa použil více než 300. V současné době už je v tabulce rovných 400 mödů, které si do hry můžete nainstalovat. Jejich kompletní seznam i s odkazem ke stažení si můžete prohlédnout ZDE. Většina módů se zaměřuje na vizuální stránku hry, což určitě poznáte z videa výše. Zajímavé je také to, jak dobře autor jednotlivé módy zkombinoval do sebe a zároveň zachoval plynulost hry.