Zavřít reklamu

Skyrim lednový patch opraví PS3 bug

V poslední době většina hráčů hraje Skyrim, neustále o něm mluví, upřednostňuje ho na první místo jakožto nejlepší RPG minulého roku a dokonce jej považují za nejlepší hru vůbec. To, že je Skyrim tak užásný vědí i majitelé co si hru pořídili na PS3, jenže jim to hraní jaksi znepříjemňuje velký a protivný bug. Hra […]

10. 1. 2012    

V poslední době většina hráčů hraje Skyrim, neustále o něm mluví, upřednostňuje ho na první místo jakožto nejlepší RPG minulého roku a dokonce jej považují za nejlepší hru vůbec. To, že je Skyrim tak užásný vědí i majitelé co si hru pořídili na PS3, jenže jim to hraní jaksi znepříjemňuje velký a protivný bug. Hra tak ztrácí pro některé na hodně a rozhodně to naštve poté, co za hru vydali ze svých kapes přes tisíc korun.

Bethesda si tohoto problému je vědoma a na svém tweeteru oznámila, že tento problém bude vyhlazen po instalaci opravného patche s pořadovým číslem 1.4, ten dorazí již v průběhu ledna, a tak může klidně spát, protože si za chvíli budete Skyrim vychutnávat plnými doušky.