Zavřít reklamu

Skvěle vypadající battle royale Farlight 84 dorazí na mobily příští rok

Ambiciózní battle royale už od začátku počítá s hráči na mobilech

30. 11. 2020     Zdroj

Zatímco v současnosti oblíbené battle royale, jako PUBG nebo Fortnite, nejprve vyšly na velkých platformách a teprve pak se dočkaly mobilních portů, nově oznámené Farlight 84 počítá s hráči na mobilech již od začátku. Vývojáři z Miracle Games a Lilith Games se podělili s internetem o první ukázku, ve které hra působí jako svěží koktejl množství různých inspirací.

Farlight 84 nenabídne pouze klasické battle royale, kde hru vyhrávají poslední přeživší. Zjevně totiž nabídne i různé úkoly, které budou po hráčích chtít, aby spolupracovali. V ukázce můžeme vidět hráče spolupracující při boji s obrovským robotem. Narozdíl od svých konkurentů v žánru by hra měla také klást větší důraz na socializaci hráčů mimo samotnou hru. Během hraní budete získavat materiály, pomocí kterých si můžete vylepšovat své zázemí. To se stane místem pro setkávání s přáteli a řadu vedlejších aktivit.

Hratelnostně se ale hra bude od ostatních lišit hlavně díky svému unikátnímu systému zacházení s energií. Ta bude limitovat množství použití klíčových předmětů a zbraní. Během hraní tak budete muset činit taktická rozhodnutí založená na stavu vašich energetických zásob. To by mohlo do hry, jež se viditelně inspiruje těmi nejlepšímu v žánru, dodat tolik potřebný odlišující faktor. Vzhledem k tomu, že hra vyjde současně na Android, iOS i PC, vývojáři zjevně hře věří a čekají na prvotní velký nával hráčů. Ten přijde někdy během příštího roku.