Zavřít reklamu

Skvělá zpráva! Nové Call of Duty: Modern Warfare si užijeme na dedikovaných serverech

Skvělá zpráva pro všechny multiplayerové pařmeny.

7. 8. 2019     Zdroj

call of duty modern warfare

Co si budeme povídat. Přestože mnozí z nás Call of Duty milují díky jeho zpravidla úžasné příběhové složce, multiplayer je jeho neméně důležitou, ne-li důležitější částí. Stabilita multiplayeru u mnoha her však nebývá zrovna radostná a celkový prožitek tak kazí. To by ale neměl být případ právě nového Call of Duty: Modern Warfare. 

Vývojáři dedikované servery pro Call of Duty: Modern Warfare potvrdili teprve před pár hodinami, ale už si za tento krok vysloužili obrovské pochvaly. Není se však příliš čemu divit. Těšit se totiž můžeme na cross-play hraní, které by mohlo způsobit při jiném řešení serverů určité problémy. Dedikované servery jsou ale naopak alespoň částečnou pojistkou úspěchu a stability. 

Hru si budeme moci poprvé vyzkoušet již na konci září, její plná verze pak vyjde na konci října. Dostupná bude samozřejmě jak na konzolích PlayStation 4 a Xbox One, tak i na počítačích. Snad se tedy naplní obrovská očekávání a hra nás všechny pošle svou kvalitou do kolen. Ostatně, co jiného od dalšího dílu ze série Modern Warfare čekat.