Zavřít reklamu

Skvělá zpráva! Chystaný Anthem si budeme moci už na začátku příštího roku vyzkoušet v demu

Jednu z nejočekávanějších her příštího roku si budeme moci vyzkoušet už na začátku příštího roku.

13. 12. 2018     Zdroj

Valná většina z vás mi jistě dá za pravdu, když řeknu, že je Anthem jednou z nejočekávanějších her příštího roku či minimálně jeho první poloviny. Počin z dílny Bioware totiž vypadá ve všech dostupných trailerech skutečně úchvatně a i informace, které čas od času utrousí vývojáři na veřejnosti, naznačují, že budeme mít tu čest s opravdovou herní peckou. Pokud se jí stejně jako já nemůžete dočkat a při pohledu na kalendář se vám zdá 22. únor, na který je vydání hry naplánováno, jako neuvěřitelně vzdálený den, mám pro vás skvělou zprávu. Za měsíc a pár dní si totiž budeme moci vyzkoušet tuto hru v betě. 

EA plánuje betu Anthemu uvolnit hned ve dvou vlnách. Tu první si užijí předplatitelé služeb EA Access či Origin Access, které jsou dle mého názoru takřka povinností každého milovníka nových her. V těchto službách bude Anthem dostupný tři dny a to od 25. do 27. ledna. Druhá vlna startuje 1. února a trvá až do 3. února, přičemž v tomto termínu už bude testovací verze hry dostupná všem, kteří budou mít o její vyzkoušení zájem. Od vydání plné verze nás tedy bude pak dělit už jen necelý měsíc. 

Dá se očekávat, že budou detaily o chystané hře v následujících týdnech přibývat, díky čemuž si o ní budeme moci udělat parádní obrázek ještě před jejím vydáním. Už nyní je však př pohledu na ní víceméně jasné, že se jedná stylově o Mass Effect převlečený do nového kabátku. To ale rozhodně na škodu není. Až na nepovedenou Andromedu je totiž tato herní série velmi kvalitní (alespoň na dobu svého vydání) a nejeden hráč jí stále bezmezně uctívá.