Zavřít reklamu

Skull & Bones nedorazí ani letos

Čekání se prodlužuje.

16. 5. 2019     Zdroj

Jestli se na nějakou hru čeká už skutečně dlouho, je to například kromě Cyberpunku 2077 i Skull & Bones od Ubisoftu. Jejího představení jsme se totiž již dočkali před pár lety, přičemž vydání se plánovalo na rok 2018. Z toho však nakonec Ubisoft upustil s tím, že potřebuje víc času a hru vydá na konci roku 2019. Na konci letoška sice zatím nejsme, už nyní však víme, že ani tento termín se nevyplní. 

Ubisoft oznámil, že hru odkládá na další fiskální rok, který počítá od dubna. Nejdřív se tedy této pirátské řežby dočkáme v dubnu 2020, avšak i tento termín se zdá relativně nepravděpodobný a fanoušci hovoří spíše o měsících pozdějších. Tuto prodlevu způsobuje podle Ubisoftu náročnost celé hry, která je zřejmě daleko větší, než vývojáři zprvu předpokládali a na její dokončení potřebují více času. To je však svým způsobem dobře. Valná většina z nás totiž mnohem raději počká dalších pár měsíců a zahraje si kvalitní titul, než aby si “užívala” nekvalitní hru, ze které půjde cítit její uspěchanost. 

Doufejme, že tedy naplní hra veškerá očekávání a hráči jí přijmou jen a jen kladně. Pokud by tomu tak bylo, mohl by z tohoto titulu Ubisoft těžit tak, jako třeba ze série Assassin’s Creed. Zatím je však podobné předbíhání zcela zbytečné.