Zavřít reklamu

Skull and Bones se dočká seriálového zpracování

Napněte plachty, vymlouváme i na televizní obrazovky.

21. 2. 2019     Zdroj

Zatímco ještě před pár lety by byly filmové či seriálové adaptace úspěšných počítačových her naprosté sci-fi, poslední roky ukazují, že i tohle může být pro herní studia a potažmo filmový průmysl zajímavá cesta, jak se prosadit. Ostatně, svého filmu už se dočkal například World of Warcraft či Assassin’s Creed, do seriálu pak zase míří Geralt coby Zaklínač. A jak se zdá, ani Skull nad Bones nechce zůstat v tomto ohledu pozadu. 

Je to trochu paradox. Představení této hry jsme se totiž dočkali již před zhruba rokem a půl, přičemž na počítače a konzole měla dorazit vloni. To se však Ubisoftu nepodařilo a přestože všichni doufáme, že jí stihne “doručit” letos, informací o ní je proklatě málo a zřejmě by nás ani její další přesunutí příliš nepřekvapilo. Ani to však Ubisoftu nebrání v plánování seriálu právě s tématikou této hry. Tvrdí to alespoň zdroje portálu The Hollywood Reporter, podle kterých se pomyslného kormidla seriálu chopí producentka Amanda Segel. 

Těžko v tuto chvíli samozřejmě říci, co přesně seriál přinese či kdy se jej vůbec dočkáme. Poměrně zajímavé by však bylo, kdyby se jej podařilo Ubisoftu uvolnit zhruba ve stejný čas jako samotnou hru, kterou by mohl diváky lákat na seriál a naopak. Nechme se tak překvapit, s čím na nás nakonec vyrukuje.