Zavřít reklamu

Shadow of the Tomb Raider pod palbou kritiky! Může za to rychlá sleva

Lara Croft se znelíbila hráčům. Aktuální sleva na hru je prý neetická.

22. 10. 2018     Zdroj

Hráči po celém světě jsou naštvaní kvůli novému titulu ze série Tomb Raider. Lara Croft sice nabídla poměrně solidní dobrodružství v rámci Shadow of the Tomb Raider, ale přece jen mu chyběl náboj a prodeje nebyly příliš vysoké. Ostatně za to může i fakt, že vydavatel hru nasadil těsně po titulu Spider-Man.

Lara Croft v potížích

Hráči ale nyní zuří. Zejména ti, co zakoupili PC verzi. Ta se nyní, tedy měsíc po vydání objevila na Steamu ve velmi výrazné slevě. Konkrétně jde o 34%, což je na nový titul opravdu výrazná sleva. Dokonce takzvaná Croft verze je oproti prvotní ceně o polovinu nižší a obsahuje vše co hra nabízí, a ještě do ní bude přidáno. Na PS4 se slevy konají rovněž, jen ne v tak ohromné výši.

Pochopitelně se ozývají hráči, kteří si hru koupili za plnou cenu. Jak je možné, že hra je tak brzy ve slevě a berou to jako podvod. Příliš se jim nedivíme, zejména poté co se hra na pultech prodejen ani nestihla ohřát. Steam je nyní zahlcen negativními recenzemi za přístup vydavatele.

Jak se na to díváte vy? Připadá vám normální, že nový titul je pár týdnů poté nabízen za výrazně nižší cenu? Evidentně se Square Enix investice příliš nevyplatila.