Zavřít reklamu

Série Assassin’s Creed bude i nadále RPG

Série Assassin’s Creed se nehodlá vzdát RPG režimu.

15. 2. 2019     Zdroj

Mnoho hráčů si klade otázku, jak to bude se sérií Assassin’s Creed do budoucna. Někteří by totiž ocenili návrat k tradičnímu pojetí původních her. Ubisoft však tvrdí, že příklon k RPG žánru byl to nejlepší, co mohl pro sérii udělat. Díky tomu se nic měnit nebude. Hra bude i nadále RPG záležitostí a je jen otázkou, kam nás tvůrci vezmou příště. Často se skloňuje Japonsko nebo Čína.

Assassin’s Creed se bude držet i nadále v RPG vodách

Také doufejme, že se jednou dočkáme ukončení celkového příběhu v pozadí. K tomu se Ubisoft jaksi nevyjadřuje. I když před lety společnost tvrdila, že konec je vymyšlený, tak nic nenasvědčuje tomu, že bychom se jej reálně do jisté doby dočkali. Přitom to nemusí nutně znamenat konec značky. Stačilo by jen dořešit otázky z minulých dílů.

Yves Guillemot, jako šéf Ubisoftu prohlásil, že je pro ně důležité značku zachovat takovou jaká je nyní. Ten také řekl, že společnost uvažovala nad Battle Royale, které je nyní tak populární. Zatím jej žádná hra od nich nepodporuje a asi to to tak nějakou dobu zůstane. Nenašlo se žádné vhodné využití. Je ale možné, že v budoucnu by se mohl v některých sériích objevit. Assassin’s Creed by nemuselo být výjimkou.