Zavřít reklamu

Seriál Halo přišel o svého režiséra

Televizní seriál Halo bude hledat nového režiséra.

5. 12. 2018     Zdroj

Videoherní průmysl se nemůže zbavit jednoho prokletí. Tím je téměř jakákoliv adaptace videohry na filmová plátna či televizní obrazovky. Jedním z dalších projektů totiž mělo být legendární Halo, které mělo mít svůj vlastní seriál. Oznámeno to bylo v rámci E3 a počítalo se s tím, že seriál by mohl vyjít již v roce 2019.

Rupert Wyatt z projektu odchází

O režii se měl postarat Rupert Wyatt. Ten má za sebou Zrození planety opic a rovněž také seriál Exorcista. Sám se k celé záležitosti okolo Halo seriálu vyjádřil následovně: „Je to velké zklamání, že změny ve výrobních plánech Halo mi brání pokračovat ve své roli režiséra tohohle seriálu. Můj čas na Halo byl kreativně bohatý a obohacující zážitek s fenomenálním týmem lidí. Nyní se připojuji ke spoustě fanoušků a těším se až uvidím hotovou sérii a přeji všem zapojeným to nejlepší.“

Za vše prý mohou výrobní změny, které režisér nechtěl akceptovat. Není to však poprvé, kdy od podobného projektu odchází režisér. Vzpomeňme na několikrát oznámený film Gears of War. Společnost Showtime si na příští rok objednala prvních  epizod. Nyní je otázka, zda se jich dočká a my také.