Zavřít reklamu

SEGA plánuje investice do zcela nových her

SEGA hodlá do budoucna přinášet i zbrusu nové projekty.

17. 10. 2018     Zdroj

Společnost SEGA je v posledních letech známá tím, že přináší pravidelné remastery svých populárních značek. Dle všeho se jim velmi daří a proto SEGA pravidelně své staré tituly renovuje. Nicméně to není trend, jakým by chtěla firma i nadále jít. Toshihiro Nagoshi potvrdil, že se v současné době zabývají novými značkami, které by opět mohly nasytit hladový herní trh.

SEGA nechce být společností, která tvoří jen remastery

Doslova k tomu řekl toto: “I když jsme si vědomi toho, že máme spoustu dlouholetých fanoušků, stále chceme zaujmout i nové hráče. Příliš mnoho důvěry v minulé úspěchy a snaha je zopakovat nevyústí v tvorbu produktů, které obstojí na dnešním trhu.”

Naposledy firma vyslala do světa hru Mega Man 11. V dalších letech se ale dočkáme novinek, přičemž o jedné už se nyní ví. Konkrétně jde o Project Judge. Ten pochází od vývojářů série Yakuza a na trhu se objeví v příštím roce. Kdy pak dorazí další projekty je ve hvězdách, dá se ale očekávat, že jde o delší časový horizont, kdy společnost plánuje na několik let dopředu. Je však důležité vědět, že se pro další generaci konzolí nechystá opět jen remasterovat své staré, byť ověřené kousky.