Zavřít reklamu

Sběratelská edice Resident Evil 2 bude i v Evropě

Hororový titul Resident Evil 2 se dočká vydání evropské verze sběratelské edice.

17. 8. 2018     Zdroj

Capcom si tedy dal na čas. Zatímco již před měsícem byla oznámena sběratelská edice hry Resident Evil 2 pro Serverní Ameriku, tak v Evropě panovala nejistota. Skoro to vypadá, jako kdyby si Capcom rozmyslel své plány pro tuto edici až na poslední chvíli. Evropské, a hlavně české a slovenské hráče můžeme tedy uklidnit, protože edice vyjde i zde.

Resident Evil 2 nabídne sběratelku i v Evropě

Co ale bude obsahem této edice? Sběratelka nabídne vše v úhledné krabičce, která bude designem připomínat bednu do níž si hrdinové ukládají své věci z inventáře. Nebude chybět steelbook v němž se bude nacházet kopie hry, rovněž tu najdeme plakát, artbook, soundtrack na CD, sadu klíčů (odznáčky na oblečení) a také figurku.

Ta bude tím největším tahákem celé edice. Bude jím dvanáctipalcová figurka Leona Scotta Kennedyho, který bude na podstavci. Je možná trochu škoda, že Capcom zatím na veěkerých materiálech a promo merchandisingu vystavuje pouze Leona a nikoliv Claire. Ostatně Claire Redfield má ve hře zhruba stejně velkou roli. Kromě toho budou přibaleny i kódy k digitálnímu obsahu. Ty zahrnou nové zbraně a obleky pro postavy.

Sběratelská edice bude stát 200 dolarů a bude dostupná u vybraných prodejců. Vyjde ve stejný den, jako běžná verze, tedy 25. ledna pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.