Zavřít reklamu

SanDisk® Extreme Portable SSD: Externí disk s vysokými přenosovými rychlostmi

Tisková zpráva

12. 6. 2019    

Odolný externí disk SanDisk® Extreme Portable SSD poskytuje vysoké rychlosti přenosu dat. Rychlost čtení dosahuje až 550 MB/s. Proto je to perfektní úložiště pro ukládání a zpracovávání videa a fotografií ve vysokém rozlišení. Tento disk splňuje normy IP55, odolá dešti, náhodné vodě i prachu.

Rychlost čtení až 550 MB/s

Díky vysokým rychlostem přenosu dat (rychlost čtení až 550 MB/s) vám tento externí disk umožní během okamžiku přesunout data z připojených zařízení.

Kapacita až 2 TB

Extreme® Portable SSD nabízí až 2 TB úložného prostoru pro fotografie a videa ve vysokém rozlišení, ale třeba také pro hudební soubory. Tento externí disk je ideálním řešením pro vaši kreativní práci.

Spolupracuje se zařízeními Mac i Windows a s rozhraním USB-C i USB-A

Tento externí disk je navržen tak, aby bez problémů spolupracovat s oběma platformami, jak Mac, tak Windows, a má rozhraní USB 3.1.s konektorem Type-C a je dodáván s kabely USB-C a adaptérem  USB- C na USB-A, což znamená, že spolupracuje se všemi současnými i staršími zařízeními a je připraven i na zařízení nová.

Kompaktní design, malý formát

Co je malé, to je milé! SanDisk Extreme® Portable SSD přináší vysoký výkon a velkou kapacitu, jeho rozměry jsou malé a kompaktní. Je menší než mobilní telefon.

Špičková technologie

Před více než 25 lety byl pod značkou SanDisk vyroben první SSD disk a to byl jen začátek. Jsme technologicky na špici a jsme si jisti, že naše produkty nepřestávají poskytovat jedinečný výkon, na který se můžete spolehnout.