Zavřít reklamu

Ruští fanoušci Nintenda pořádají hon na ředitele tamní pobočky

Za chyby se holt platí. V Rusku tedy rozhodně.

15. 11. 2018     Zdroj

Nintendo

Rusové vyráží do boje proti řediteli ruské pobočky Nintenda, Yashe Haddajimu. Tamním milovníkům toto společnosti se totiž zdá, že je v jejich domovině Nintendo ve velmi špatné situaci právě kvůli jeho hlavnímu představiteli. Důvod? Vcelku jednoduchý. Vedení ruského Nintenda je naprosto lhostejné k propagaci společnosti a jejímu fungování v zemi, přičemž laxní přístup se odráží například i při účastech na různých akcích, na které je Nintendo pozvané. 

Olej do ohně před nedávnem přilil Haddaie na akci Level Up Days, na které se dostal do konfliktu s kameramanem, který zajišťoval přímý přenos z akce na internat a nazval jej retardem. Bohužel, toto označení slyšelo krom kameramana i na pět tisíc sledujících, které ředitelovo jednání naprosto šokovalo. 

Proti Haddajimu tak vznikla petice, která se ruskou Nintendo komunitou šíří rychlostí světa. Její tvůrci počítají s tím, že jí bezy zašlou na evropskou pobočku Nintenda, která by měla dle jejich názoru celou situaci vyřešit. Obecně fanoušci očekávají odvolání dosavadního ředitele a dosazení někoho, kdo tamnímu trhu jen trochu rozumí a svou práci bude odvádět svědomitě. Nám tak nezbývá nic jiného, než popřát do Ruska hodně štěstí.