Zavřít reklamu

Rockstar sklízí ovoce. V novém traileru Red Dead Redemption 2 se chlubí skvělými hodnocení hry

Tvrdá práce se Rockstarům vyplatila. Hra totiž sklízí ve světě obří úspěchy.

20. 12. 2018    

Red Dead Online

Pokud zrovna nebydlíte v jeskyni, je téměř stoprocentní, že vás šílenství okolo nové kovbojky Red Dead Redemption 2, které se strhlo prakticky ihned po jejím vydání na PS a Xbox, určitým způsobem zasáhlo. O hře se totiž mluvilo snad všude a to jen v superlativech. Není se však čemu divit. Vývojáři z Rockstar Games pracovali na hře tvrdě několik dlouhých let a dali si záležet na každém detailu, což ve výsledku přineslo kýžené ovoce. A oni si jej nyní plnými doušky užívají. 

Jen těžko byste na internetu hledali recenzi, která by o Red Dead Redemption 2 mluvila jako o špatné či průměrné hře. I ty největší herní portály, kterým prošlo rukama spousta kvalitních titulů, totiž před RDR 2 smekají a nebojí se o něm mluvit jako o jedné z nejlepších, ne-li nejlepší hře této dekády. Podobná hodnocení jsou pro kovbojku samozřejmě perfektní reklamou, která nutí ke koupi další a další hráče. Možná i proto Rockstaři vydali nový trailer ke hře, ve kterém se zaměřili primárně na recenze těch největších světových médií. Mrknout na něj můžete níže.

I díky podobným videům je velmi pravděpodobné, že šílenství kolem hry hned tak neopadne. Tím spíš, když je možná již za dveřmi PC verze, na kterou čekají mnozí hráči jak na smilování. Rockstaři se sice k této věci zatím nevyjádřili, nicméně dle úniků to vypadá, že je hra již minimálně testována a její příchod nemusí být vůbec daleko.

A jak se na Red Dead Redemption 2 díváte vy? Ztotožňujete se s nadšenými ohlasy prakticky všech, kteří ji hráli, nebo vás naopak nenadchla a rozruch kolem příliš nechápete?