Zavřít reklamu

Rocket League bude zanedlouho free-to-play

Epic Games má prsty snad ve všem. Po akvizici hry Rocket League totiž studio Psyonix oznámilo, že se hráči dočkají free-to-play režimu.

22. 7. 2020     Zdroj

Rocket League

Pokud rádi hrajete multiplayerové hříčky, jistě vám neunikla pozoruhodná kombinace několika žánrů v podobě Rocket League. Tahle akční mašinérie z dílny studia Psyonix má na svém kontě hezkých pár let a za tu dobu hra nasbírala desítky milionů hráčů i tisíce kladných recenzí. Konec konců, vývojáři se o svoji hru výborně starají, zásobují ji obsahem a snaží se zajistit co nejlepší optimální a kontinuální vývoj. V květnu loňského roku si ale pod svá křídla tento titul vzal herní gigant Epic Games a jak se ukázalo, opět šlo o snahu ukázat Steamu, kdo dominuje celému hernímu trhu. Před krátkou dobou totiž vývojáři oznámili, že hra přechází do režimu free-to-play, a to již během tohoto léta.

Zároveň hra zmizí i ze Steamu a zůstane dostupná exkluzivně pro Epic Games Store, což dává vzhledem k politice společnosti smysl. Fanoušci se ale bát nemusí, vše zůstane při starém, včetně hratelnosti, grafické stránky i možností a herních módů. Jedinou změnou má být vylepšení turnajů, což by mohlo znamenat větší zaměření na esport. Stejně tak milovníkům této šílené kratochvíle zůstane veškerý dosavadní pokrok, stačí se jen přihlásit se svým Epic Games účtem. Pakliže vás ale tento fakt neodradil a ještě jste neměli tu čest hru vyzkoušet, doporučujeme využít příležitosti a dát hře šanci.