Zavřít reklamu

Režim volné jízdy bude i v Mafia: Definitive Edition

Volná jízda bude i v rámci remaku.

23. 9. 2020     Zdroj

Už v pátek se dočkáme velkolepého vydání hry Mafia: Definitive Edition. Nyní bylo potvrzeno, že se ve hře objeví jeden z velmi populárních režimů původní hry. Tím je volná jízda. Volná jízda nabízí pohyb po mapě dle libosti, kdy hráč není rušen žádnými speciálními aktivitami či nepřáteli. Bylo by velkým překvapením, pokud by tvůrci oznámili, že se do hry dostane také Extrémní jízda. To se však zdá jako krajně nepravděpodobné.

„I poté, co si ve hře Mafia: Definitivní edice vychutnáte cestu Tommyho Angela světem organizovaného zločinu, se budete moct kochat spoustou věcí v režimu volné jízdy. Volná jízda je bonusový režim, který jsme připravili na počest původní hry,“ vysvětluje Ondřej Vévoda, vedoucí designér studia Hangar 13. „Základním konceptem režimu volné jízdy je umožnit hráčům vrhnout se na průzkum města Lost Heaven, aniž by je tlačily jakékoliv nesplněné úkoly. Nabízí možnost vychutnat si nádherné rozhledy napříč celým městem, otestovat vozidla dostupná v garáži, hledat po herním světě sběratelské předměty a možná i objevit pár tajemství.“

Mafia: Definitive Edition vyjde 25. září pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Titul nabídne kompletní a hlavně nový český dabing a rovněž české titulky. Již bylo potvrzeno, že majitelé verzí pro současné konzole budou moci upgradovat.