Zavřít reklamu

Resistance 3 – Experience Trailer a obrázky

Sony dnes po vydání nových obrázků a videa z inFamous 2 ještě představila nový trailer z chystané sci-fi střílečky Resistance 3. Trailer ukazuje obranu města Haven v Oklahomě, kterému hrozí vymázání z mapy a samozřejmě nechybí ani několik záběrů přímo ze hry, které vypadají opravdu nádherně. Protagonista Joseph Capelli s dalšími odpůrci brání město Haven […]

1. 2. 2011    

Sony dnes po vydání nových obrázků a videa z inFamous 2 ještě představila nový trailer z chystané sci-fi střílečky Resistance 3. Trailer ukazuje obranu města Haven v Oklahomě, kterému hrozí vymázání z mapy a samozřejmě nechybí ani několik záběrů přímo ze hry, které vypadají opravdu nádherně.

Protagonista Joseph Capelli s dalšími odpůrci brání město Haven před invazí Chimér, a musejí získat co nejvíce času k evakuaci všech obyvatel. Na konci videa a níže na obrázcích si můžete také všimnout úplně nového druhu Chimér, a tím je „Brawler“. Mělo by se jednat o agresivní a velmi silný druh, který tak trochu připomíná zmenšeného Brumaka z Gears of War. Resistance 3 od studia Insomniac byla oznámena již loni na Gamescomu v Německu a její vydání je plánováno již na září roku 2011.

Nové obrázky: