Zavřít reklamu

Resident Evil Village bude i na Stadii. Sedmý díl bude pro některé zcela zdarma

Děsivé dobrodružství i do kapsy.

22. 3. 2021     Zdroj

Díky streamovací službě Google Stadia si můžeme i na zařízeních s Androidem užívat her z „velkých“ platforem. I přesto, že se Stadii moc nedaří, americký technologický gigant v ni stále evidentně věří. Důkazem toho budiž i nově ohlášené plány na vydání osmého dílu série Resident Evil. Ten se na Stadii podívá 7. května společně s vydáním ostatních verzí.

Vývojáři z Konami mají už ve vydávání na cloudových služeb své zkušenosti, Některé předchozí díly série jsou v jejich japosnké domovině už nějakou dobu dostupné ke streamování na Nintendu Switch. Kromě nejnovějšího dílu, který na sociálních sítích vyvolal rozruch hlavně díky obrovské upíří záporačce, Konami na Stadii vypustí i díl sedmý. Ten bude hráčům s vyšší

Google Stadia zatím nativně funguje pouze na zařízeních s Androidem. Apple si svůj ekosystém pečlivě střeží. Navíc se proslýchá, že by jablíčková firma mohla v budoucnu přijít s vlastní konkurenční službou. I přesto však lze službu na iPhonech a iPadech používat díky webové verzi služby v prohlížeči Safari.