Zavřít reklamu

Remake titulu Resident Evil 2 přináší další záběry

Capcom prezentoval další gameplay záběry z předělávky hry Resident Evil 2.

13. 6. 2018     Zdroj

Letošní E3 zase tolik velkých překvapení nenabídla. Ačkoliv jsme věděli, že je v přípravě Resident Evil 2 remake, tak nebylo jisté, zda jej Capcom bude předvádět. Stalo se! Na konferenci PlayStation se hra představila v plné síle a nutno uznat, že je to remake jako řemen.

Na konferenci byl k vidění první trailer, který však přímo z hraní ukázal jen pár desítek sekund v rychlém střihu. E3 však pokračuje, a tak probíhají různé panely, kde se o hrách diskutuje a jsou pouštěny další záběry z připravovaných her. Díky tomu k nám doputovala nahrávka, která v sobě skrývá nové záběry přímo z hraní.

Leon se umí znovu skvěle ohánět

Titulu silně pomáhá fakt, že hra je postavena na enginu hry Resident Evil 7: Biohazard. Tím získává nové detaily a velmi věrné modely postav. Ostatně, stačí se zaměřit na to, jak vypadá Leon Scott Kennedy. Je trochu škoda, že v záběrech je vidět pouze on a na Claire zatím nezbyl prostor.

V remaku je krásně vidět, jak si autoři pohráli s temnotou a nasvícením. Původní Resident Evil 2 uměl velmi dobře vystrašit, což je samozřejmě problém dnešní doby, kdy tehdejší lekačky již nefungují. Proto tvůrci udělali hru od základu znovu, a dokonce některé věci a pasáže přidaly. Díky tomu by měli být některými záležitostmi překvapeni. Hra zatím vypadá opravdu fantasticky.

Video se prolíná s komentáři vývojářů a prostřihy na ně. Tudíž pokud chcete vidět rovnou záběry ze hry, tak skočte na časové linie do 1:30. Resident Evil 2 remake má datum stanoveno na 25. ledna 2019. Vyjde pro PC, PS4 a Xbox One.