Zavřít reklamu

Repasovaný iPhone: Získejte takřka nový prověřený iPhone za vynikající cenu

Komerční sdělení

15. 6. 2020    

Když se řekne iPhone, mnoha lidem se vybaví drahý telefon z dílny Applu. V dnešní době však není problém sehnat ověřené, bezproblémově fungující iPhony za přívětivé ceny. Jednou z nejlepších možností je koupě repasovaných modelů, které jsou ověřeny autorizovanými techniky, opravené originálními náhradními díly, designově prakticky nerozeznatelné od nového zboží a hlavně levnější. A právě repasované iPhony začala prodávat i Alza.

Repasované iPhony zajišťuje Alze společnost Renewd. Jí dodané produkty mají dle prodejce spojovat nadstandardní kvalitu oblíbených Apple telefonů, nízkou cenu a šetrnost k životnímu prostředí do jednoho elegantního balení. Jak již bylo zmíněno výše, u telefonů jsou použity jen originální náhradní díly, je k nim přibaleno originální příslušenství od Applu a vztahuje se na ně dvouletá záruka a to i pro firemní zákazníky. Ekology pak potěší ekologické balení, které šetří životní prostředí a též snižuje cenu produktu.

A co že v nabídce Alzy momentálně je? Vybírat můžete konkrétně z iPhonů 7, 8 X a XS v různých barevných variantách s různými úložišti. Ceny těchto modelů jsou přitom více než příznivé. Například iPhone X se 256 GB úložištěm vás vyjde na slušných 17 990 korun, za repasovaný iPhone 8 se 64 GB zaplatíte 10 990 korun a iPhone XS se 64 GB úložištěm vyjde na 16 990 korun. Ke všem telefonům navíc Alza přidává předplatné na HBO GO na 2 měsíce zdarma, což je opravdu velmi pěkný bonus. Pokud tedy sháníte ověřený iPhone za příznivou cenu, právě jste jej našli.