Zavřít reklamu

Remake Resident Evil 3 potvrzen!

Bojíte se rádi?

3. 12. 2019     Zdroj

Fanoušci hororové herní série Resident Evil, můžete začít víceméně slavit. Capcom totiž dle všeho skutečně chystá remake Resident Evilu 3, o jehož příchodu se spekuluje již relativně dlouho. Nyní jsme se však dočkali víceméně potvrzení od samotných vývojářů. 

Portál gamstat.com si všimla, že Camcpom nahrál do japonské datové banky hned tři přebaly na hru Resident Evil 3 – konkrétně dvě japonské verze a jednu verzi mezinárodní psanou v angličtině. Je tedy víceméně jasné, že se na hře pracuje a co víc, její vydání není zřejmě ani tak daleko. Bohužel, obaly neprozrazují nic víc než název a vylepšenou grafiku, která se však tak nějak u remaku očekává. 

Kdy přesně by mohlo představení proběhnout sice s jistotou říci nelze, avšak vzhledem k tomu, že má pro hru společnost již přebaly se zdá pravděpodobné představení v řádu dnů, maximálně týdnů. V úvahu připadá podle zahraničních zdrojů například událost The Game Awards 2019, která se uskuteční už za 10 dní a kterou v minulosti již mnozí vývojáři s představením svých her spojili. Vše však samozřejmě ukáže až čas.