Zavřít reklamu

RAGE si z vašeho disku ukrojí pořádný kusanec

RAGE bude hra skvělá hratelností a obrovská rozlohou, o tom snad nikdo nepochybujeme. Na co dalšího byste se ale měli připravit, než si hru přinesete domů je, abyste si pro ni udělali na disku pořádné místo. Instalace této post-apokalyptické střílečky se totiž s vaším diskem rozhodně mazlit nebude. Hráči na PS3 si budou muset připravit […]

25. 9. 2011    

RAGE bude hra skvělá hratelností a obrovská rozlohou, o tom snad nikdo nepochybujeme. Na co dalšího byste se ale měli připravit, než si hru přinesete domů je, abyste si pro ni udělali na disku pořádné místo. Instalace této post-apokalyptické střílečky se totiž s vaším diskem rozhodně mazlit nebude. Hráči na PS3 si budou muset připravit rovných 8 Gb místa, protože hra bude obsahovat textury ve vysokém rozlišení a další technicky náročné vychytávky, které by se nejspíše nestíhaly z blu-ray disků načítat. To na první pohled nevypadá jako velký problém, vždyť spousta z mých kamarádů má svůj playstation osazený diskem o velikosti 100 Gb a více.

Vrásky na čele se nejspíše budou dělat majitelům konzole od Microsoftu. RAGE se k nim totiž dostanou rovnou na 3 discích a jako by to nestačilo, tak je budou muset během hraní měnit. Sami vývojaři tak rozhodně hráčům doporučují hru nainstalovat, ikdyž se jedná o mamutích 22 Gb dat(!!!), výměny disků se ale i tak u verze pro X360 nezbavíte.

To je docela pořádný kusanec, co myslíte? Přežije to váš současný xbox ve zdraví, nebo raději odjednáváte nový?

RAGE vychází už 4.října pro PC, PS3 a X360.