Zavřít reklamu

Rage 2 se ukazuje v parádním gameplay videu

Šílená jízda je na dohled.

31. 1. 2019    

Pokud se vyžíváte ve hraní lehce šílených stříleček, máte ve svých diářích pravděpodobně zakroužkován 14. květen letošního roku. Právě v tento den totiž na konzole a PC konečně dorazí mnohými očekávaná hra Rage 2. A právě ta se nám nyní ukázala v povedeném gameplay traileru. 

Jak už jsem psal v úvodním odstavci, Rage 2 bude stejně jako první díl této hry v jistých směrech šílený. Na své si tak přijdou milovníci barev, se kterými se setkáte snad ve všech formách a podobách. Život vám však nebudou zpříjemňovat jen barvy, ale i vaše speciální schopnosti, díky kterým se proti nepřátelům vyřádíte o poznání lépe. Nouze ale samozřejmě nebude ani o exploze či konfrontaci nepřátel tváří v tvář. 

Po grafické stránce nevypadá hra vůbec špatně. Pokud se však začtete do komentářů, některé prvky se divákům videa příliš nelíbí. Je však potřeba mít na paměti, že finální verze hry je ještě poměrně daleko a tudíž je jasné, že mnoho prvků ještě vývojáři přepracují, aby vypadaly ve finále o poznání lépe. A i kdyby ne, stěžejní bude samozřejmě hratelnost, která vypadá alespoň z videa skutečně dobře. 

Nechme se tedy překvapit, jak se podaří hra dokončit a zda naplní očekávání. Ty totiž nejsou nikterak malá, což je ostatně po povedeném prvním dílu více než jasné.