Zavřít reklamu

RAGE 2 je za dveřmi. Představit by se mohlo již za tři dny

Díky včerejšímu úniku informací Walmartu se na Twitteru objevily velmi zajímavé příspěvky, které možná potvrzují příchod dlouho očekávané hry RAGE 2.

11. 5. 2018    

Včera jsme vás informovali o obřím úniku informací ohledně chystaných herních pecek, které má na svědomí kanadská pobočka obchodního řetězce Walmart. Tomu totiž na jeho web unikl opravdu rozsáhlý seznam doposud nepředstavených či dokonce neohlášených her, díky čemuž se začalo okamžitě spekulovat nad tím, že se všech těchto her dočkáme na blížící se E3. Pokud jste si však mysleli, že jsou podobné úniky informací všem vývojářským studiím a lidem podnikajícím v herním průmyslu proti srsti, pletete se.

Oficiální twitterový účet vývojářů z RAGE se po letech probudil k životu a začal ohledně RAGE 2, který prozradil právě únik Walmartu, tweetovat. Zajímavé však je, že ačkoliv nepřinesl žádné důležité informace, zvěsti o chystané hře nevyvrátil. Další náznak toho, že se střílečka RAGE 2 skutečně blíží, je pak tweetování Peteho Hinese z vývojářského a vydavatelského studia Bethesda. Ani ten sice prakticky nic neprozradil, zajímavé však je, že o tomto tématu začal vůbec tweetovat. To totiž v minulosti nikdy nedělal, z čehož si mnoho fanoušků této hry vyvozuje, že příchod hry též nepřímo potvrdil.

Twitter Bethesdy pak zaplnily i poměrně zajímavé obrázky, které podle všeho odhalují datum představení hry. Zahraniční server dsogaming je například přesvědčen o tom, že obrázky na Twitteru odkazují na 14. květen, což usuzuje například podle hodin na Big Benu. Je tedy možné, že se této hry dočkáme skutečně již za tři dny.