Zavřít reklamu

Queen: Rock Tour z vás na smartphonech udělá člena legendární kapely

Dup, dup, tlesk!

4. 3. 2021     Zdroj

Kdo by neznal hity legendární rockové kapely Queen? Dodnes je slyšíme na takřka každém sportovním utkání, hlavně na těch, co z vítězů udělají pravé šampióny. Nyní se skupina vrací jako hlavní tahák nové mobilní hry Queen: Rock Tour. Ta vám nabídne společně se slavným uskupením procestovat svět a zahrát si dvacet jejich nejslavnějších písniček.

Hra funguje na stejném principu jako takový Guitar Hero. Samozřejmě jen nemáte v ruce plastovou kytaru. V průběhu vystoupení k vám přijíždějí tlačítka, jež musíte ve správný moment zmáčknout. Z míry vaší úspěšnosti se pak bude odvíjet věrnost podání hrané skladby. Hra z hlediska hratelnosti více nenabízí, ale jak určitě víte z vlastní zkušenosti, správně vyvinutá rytmická hra dokáže zabavit na hodně dlouhou dobu.

Za hraní na koncertech budete postupně získavat možnost zakoupit si nové kostýmy a pózy pro členy skupiny. Další motivací pro opětovné rozehrání jednotlivých písní jsou fotky Queenů z jejich oficiálního archivu. Queen: Rock Tour můžete stahovat zdarma již nyní. Je dostupná jak na Google Play, tak na App Storu.