Zavřít reklamu

Quantic Dream své hry uvede i na PC přes Epic Games Store

Studio Quantic Dream své hry vydá na Epic Games Store.

24. 3. 2019     Zdroj

detroit

Fanoušci her od studia Quantic Dream si je nemohou vynachválit. Aby také ne. Jde o skvělé herní kousky, ale dlouhá léta bylo možné si je zahrát pouze na konzolích PlayStation. To se nyní ale mění. Již před nějakou dobou jsme informovali o tom, že studio Quantic Dream opouští Sony a chce jít vlastní cestou. A to mu dává nové možnosti.

Steam dostal další facku

Zejména to, že nyní může tyto hry vydat i na dalších platformách. Překvapivě si totiž při rozchodu se Sony zřejmě převzalo práva na své tituly. To má za následek to, že Heavy Rain, Beyond: Two Souls a Detroit: Become Human vyjdou i pro PC. Poměrně překvapivé že? Má to ale háček. Pokud máte knihovnu na Steamu, tak si zatím hry nevychutnáte, neboť dostávají exkluzivitu na Epic Games Store.

Beyond: Two Souls a Detroit: Become Human vyjdou s českými titulky. Na Epic Games Store se budou hry prodávat s roční exkluzivitou. Pokud Steam urychleně nezmění svou politiku, tak ho čekají velké problémy, protože podpora pro obchod od Epicu roste od všech vývojářů každým dnem.