Zavřít reklamu

QNAP představil nový NAS server TS-332X

NAS server s metodou ochrany dat RAID 5.

17. 9. 2018     Zdroj

QNAP Logo

Společnost QNAP Systems uvedla v tomto měsíci nový čtyřjádrový 3-bay NAS server s modelovým označením TS-332X. Ten disponuje metodou zabezpečení dat RAID 5, díky čemuž dokonale balancuje celkovou kapacitu s ochranou dat.

Model nadále poskytuje 10GbE SFP+ port, tři 6Gb/s M.2 SATA SSD sloty, podporuje ukládání do mězipaměti SSD a technologii Qtier auto-tiering. Ta pomáhá řešit výkonnostně náročné obchodí operace. Díky minimalistickému designu může cenově dostupný model TS-332X 10GbE snadno zapadnout do všech komerčních prostor.

Model je vybaven čtyřjádrovým procesorem Cortex-A57, jehož pracovní frekvence je 1,7 GHz a 2/4 GB operační paměti RAM typu DDR4 (možno upgradovat až na 16 GB). Především díky 10GbE SFP+ portu je server určen pro firmy, které disponují rychlou pracovní sítí a požadují co nejrychlejší přenos dat, zálohování či třídění aplikací.

Elegantní industriální design poskytne co nejlepší odvod vzduchu a spolehlivé chlazení. Samotná instalace/údržba pevných disků je nesmírně jednoduchá, a to díky systému, u kterého nepotřebujeme žádné nástroje či šroubováky.

Celý server je ovládán pomocí operačního systému QTS, ten se postará o co největší zjednodušení a výkonnost.

Cena a dostupnost

Nový NAS server QNAP TS-332X je již nyní dostupný na Amazonu za $427 (±9 313 Kč).