Zavřít reklamu

Puzzle hru Pokémon Cafe Mix můžete hrát zdarma již dnes. Vyšla na Switch, iOS a Android

Kromě vydání Pokémon Cafe Mix se dnes dočkáme i odhalené dalšího RPG ze světa Pokémonů.

24. 6. 2020     Zdroj

Pokémon

Minulý týden jsme psali o nových Pokémon hrách, které uvidíme v následující době. U Pokémon Cafe Mix byla uvedena informace, že vyjde brzy. Jak se nyní ukázalo, tak opravdu vyšla brzy, protože je od dnešního dne k dispozici zdarma na Nintendo Switch, iOS a Android.

Ve hře Pokémon Cafe Mix máte k dispozici vlastní kavárnu, ve které obsluhujete Pokémony. Jedná se o puzzle hru a cílem je spojovat stejné ikony dohromady. V kavárně můžete zaměstnávat další pokémony, kteří mají odlišné schopnosti a pomůžou vám v puzzle části. Hraním získáváte peníze, které můžete utratit například za dekorace kavárny a postupně se můžete dostat i k rozšíření o další místnosti. Velice dobře se o hře můžete dozvědět z krátkého videa níže.

Hra Pokémon Cafe Mix byla představena před týdnem společně s Pokémon Snap a Pokémon Smile. Ani jedna z těchto tří her však není žádnou velkou hrou, ale jedná se spíše o malé hříčky, které vás mají na chvíli zabavit. Představení hlavní Pokémon hry bychom se měli dočkat dnes v rámci akce Pokémon Presents. Ta by měla odstartovat v 15:00 a můžete již živě sledovat například na YouTube.