Zavřít reklamu

Původní CoD: Modern Warfare 2 velmi zajímavě odkazuje na nové Modern Warfare

Všimli jste si toho?

20. 1. 2020     Zdroj

call of duty modern warfare

Call of Duty: Modern Warfare se dá bez nadsázky označit za jednu z nejlepších her loňského roku. Věděli jste však, že její vytvoření vývojáři plánovali dle všeho mnoho let dopředu? Vyplývá to alespoň z objevení velmi zajímavého pojítka mezi druhým dílem Modern Warfare  z původní trilogie a novým Modern Warfare.

Jeden z hráčů druhého dílu Modern Warfare si při misi, v níž máte za úkol prohledat Makarovovu vilu (a proklestit se k ní obrovským množstvím protivníků) si všmil, že ve vile je útržek z novin hovořící o teroristickém útoku na Londýn – konkrétně na Piccadilly. A právě s tímto teroristickým útokem se musíte v novém Modern Warfare vypořádat, což je skutečně fenomenální – byť brutální – zážitek. 

Nicméně je potřeba podotknout, že útoky se 1:1 neshodují. Zatímco v novém Modern Warfare je k útoku použita dodávka napěchované výbušninami, v původní hře se hovoří o metru s výbušninami, ve kterém má i útok proběhnout. Těžko tak říci, zda se jedná o náhodu či se jednoduše zdál “pozemský” útok vývojářům za zajímavější. Tak či onak se jedná o zajímavé pojítko, které si rozhodně zaslouží pozornost.