Zavřít reklamu

Příchod PUBG pro PS4 je blíže než kdykoliv předtím

PUBG nakonec vyjde i pro PlayStation 4 a to zřejmě v dohledné době.

20. 9. 2018     Zdroj

PUBG

Je to v podstatě každou chvilku, co nám ratingové komise prozradí nějaký titul, který zatím ani autoři nezvládli představit. Stejný osud tak potkal PUBG ve verzi pro PlayStation 4. Pokud z ní chtěli autoři udělat zajímavé překvapení, tak se jim to již nepodaří. Tímto způsobem ostatně uteklo do světa oznámení hry Fortnite pro Nintendo Switch a Hitmana 2.

PUBG se brzy dostane na PlayStation 4

Kromě populárního Battle Royale titulu byl odhalen také titul Castlevania Symphony of the Night a Rondo of Blood. Zatím není jasné kdy titul přesně dorazí, ale nemělo by to trvat déle než pár týdnů. Tím pádem je to poměrně rána pro Microsoft, který si asi od PUBG sliboval z hlediska exkluzivity více, a navíc je stále problém, že verze pro Xbox One není v dobrém stavu. Otázkou zůstává, zda podobně nevydařená bude i PS4 verze.

Budeme doufat, že se studiu konečně podaří najít nějaký způsob, jak hru dostat do přijatelné podoby, aby si hráči mohli v poklidu zahrát. Je totiž jasné, že přetrvávající potíže nahrávají konkurenčním hrám. Důkazem budiž nedávný test Call of Duty: Black Ops 4, který dle odhadů sebral PUBG ohromné množství aktivních hráčů.

Ohledně zmíněné Castlevanie jen dodáme, že půjde o kolekci dílů s názvem Requiem. Zatím se ví, že hra vyjde rozhodně pro PS4.