Zavřít reklamu

PUBG dorazí konečně i na PS4. Dočkám se ho již na začátku prosince

Tak jsme se konečně dočkali.

13. 11. 2018    

Chybělo vám na vašem PlayStationu 4 oblíbené PlayerUnknown’s Battlegrounds? Pak pro vás máme skvělou zprávu. Tato veleobíbená battle royale řežba totiž na konzole od Sony konečně dorazí. Potěší i fakt, že nebudeme čekat příliš dlouho. 

Týdny spekulací, které příchod PUBG na PS4 předpovídaly, jsou konečně u konce. Samotné Sony totiž dnes vydalo trailer, ve kterém na hru láká. Tu by mělo být již nyní možné předobjednat, přičemž hrát půjde už od 7. prosince. Zatím však není úplně jasné, v jaké podobě se hry dočkáme. Zahrajeme si ji cross-platform, nebo jen se “spoluhráči” na PS4? 

Obecně bude velmi zajímavé sledovat, jak se PUBG po vstupu na PlayStation 4 povede a zda se hráčská základna rozroste natolik, aby mohla konkurovat například i Fortnite. Právě ten je totiž nyní naprostý herní fenomén, který hltají miliony hráčů po celém světě. Studio Epic navíc neustále přidává velmi zajímavé novinky, čímž se hra stává pro hráče čím dál zajímavější. PUBG by jí ale mohl po vstupu na PS 4 alespoň částečně přibrzdit.