Zavřít reklamu

PUBG čeká na Xbox One X downgrade

PUBG má velké problémy. Na konzoli Xbox One bude dokonce snižovat grafické nastavení.

18. 9. 2018     Zdroj

PUBG

Vývojáři titulu PUBG jsou v úzkých. Rozhodně jim nemůže být do zpěvu. Zatímco na začátku roku se mohli chválit až do nebes a hrdě se být do prsou, jak jejich titul krásně vzkvétá a vydělává jim obří peníze, tak se mince obrátila. Příchod velkých značek a zejména nedávné bety Call of Duty: Black Ops 4, jasně naznačil, že hráči půjdou po kvalitnějších hrách.

PUBG stále sužují velké problémy

Titul je již dlouho na trhu, ale studiu se stále nedaří jej dostat do nějaké normálnější podoby, co se bugů a problémů týče. PUBG sice dorazilo i na Xbox One a jeho další modely. Nyní však přijde downgrade. Nejsilnější konzole na trhu Xbox One X se dočká velkého downgradu grafiky. Ten by měl dopomoci k tomu, aby byl framerate mnohem stabilnější. Verze pro Xbox One X tak bude nějakou dobu ponížena o různé efekty. Konkrétně půjde o tyto segmenty:

  • Stíny
  • Post Processing (Motion blur, ambientní okluze, hloubka ostrosti, lens flare)
  • Efekty (Odrazy a lom světla od ploch, světla uvnitř předmětů, dynamické exploze)
  • Počet zobrazovaných částic
  • Adaptace obrazu na tmu/světlo

Časem má dojít k tomu, že by se situace měla navrátit do normálu. Vývojáři pak dají hráčům na výběr, zda si chtějí užít vyšší framerate anebo nižší grafické detaily. Zatím ale není jasné kdy k tomu dojde.